• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025

• Poniżej harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego.

2 września:

o 9.30 – duża sala gimnastyczna uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 dla klas 4-8,

Po uroczystości zapraszamy uczniów na krótkie spotkanie z wychowawcami klas w salach:

4a – sala 21,

4b – sala 14 (pierwsze piętro),

5a – sala 13 (pierwsze piętro),

5b – sala 15 (pierwsze piętro),

6as – sala 23,

6b – sala 9 (parter),

7a – sala 24,

7b – sala 22,

8a – sala 25,

8b – sala 26,

Plan lekcji opublikowany jest na stronie internetowej szkoły w zakładce „Uczniowie i Rodzice”

o 10.30 – duża sala gimnastyczna uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 dla klas 1-3,

1a – sala - 13,

1b – sala - 14,

2a – sala - 15,

2b – sala - 16,

2c – sala - 12,

3a – sala - 17,

3b – sala – 18

• Wsparcie finansowe na remont od Fundacji Castorama

• Pamiętacie Państwo nasze trudne chwile z powodu zalania szkoły ? Wszyscy pospieszyli nam wtedy z pomocą, mogliśmy liczyć na ogromne wsparcie od wielu osób. Dziś chcemy z dumą ogłosić , że nasza szkoła dzięki zaangażowaniu Rodziców i założonej przez nich Fundacji Sapienza, uzyskała wsparcie z Fundacja Castorama . Dziękujemy Rodzicom szczególnie Pani Annie Binkiewicz, Panu Piotrowi Kołodziejowi, naszej Fundacji Sapienza, a także dziękujemy Castorama Otwock

Otrzymaliśmy środki finansowe na remont zalanego pomieszczenia, które przez wakacje udało się pięknie odnowić. Powstała piękna, obszerna sala wraz z łazienką, która zostanie przeznaczona na potrzeby naszych dzieci. Będzie można się w niej wyciszyć, odpocząć, zintegrować.

Zapraszamy na fotorelację i jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy!!!

• Zaproszenie na obchody wybuchu II wojny światowej.

• 1 września 2024 r. odbędą się uroczystości 85 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz Dnia Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczystości patriotyczno-religijne odbędą się na cmentarzu parafialnym w Otwocku, gdzie w miejscach pamięci hołd wszystkim, którzy walczyli o wolną Polskę oddadzą władze miasta, członkowie organizacji kombatanckich i społecznych, przedstawiciele szkół i organizacji pozarządowych.

Program uroczystości:

godz. 14:45 - zbiórka pocztów sztandarowych i zaproszonych gości przy bramie głównej cmentarza parafialnego w Otwocku

godz.15:00 - Msza Św. polowa w intencji Ojczyzny

godz.16:00 - oddanie hołdu ofiarom II wojny światowej w miejscu pamięci poświęconemu żołnierzom polskim poległym w czasie II wojny światowej (pomnik centralny)

• sekretariat tel.(22) 779 32 32
          sekretariat uczniowski tel. 605 834 956